KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9221120
nr 922 1120
Blandteknik
Indien, 1800-tal, 72x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:43:27
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr